• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Zabawki piszczące dla psa

1-30 of 56

Zabawki piszczące dla psa

Niektóre psy uwielbiają piszczące zabawki, zarówno te gumowe jak i pluszowe. Dlatego w ofercie naszego sklepu nie mogło ich zabraknąć. Szeroka oferta piszczących zabawek pozwoli Ci na dobranie odpowiedniego produktu dla Twojego ukochanego pupila. Sprawdź dlaczego pies powinien mieć w swoim zestawie zabawek piszczące produkty oraz wybierz firmę, której profil najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Rodzaje piszczących zabawek dla psów

Piszczące zabawki lateksowe obecnie lateks jest uważany za jeden z bezpieczniejszych materiałów dla szczeniąt, ze względu na to że nawet jeśli pies połknie jego części jest on nietoksyczny dla żołądka. Zabawki lateksowe są dużo bardziej miękkie wobec tego producenci mogą użyć swojej wyobraźni przy ich konstrukcji, do wyboru różne kształty: od tradycyjnych piłek, kości i ringów, po postaci z kreskówek, kanapki, gazety, itp.

Piszczące zabawki winylowe winyl jest najczęściej używanym materiałem do tworzenia zabawek dla psów, pozwala podobnie jak lateks na różne opcje modelowania, w ofercie sklepu apetete znajdziesz różne kształty i kolory zabawek winylowych. Szeroka oferta pozwala na urozmaicenie psiej kolekcji zabawek.

Piszczące zabawki z kauczuku kauczuk jest dużo mniej plastyczny od lateksu i winylu ponadto jest twardszym materiałem, piłki i zabawki kauczukowe piszczące przeznaczone są dla psów o wyjątkowo mocnych zębach.

Piszące zabawki pluszowe miękkie i przytulne na zewnątrz, ale wytrzymałe i mocne, w przeciwieństwie do zabawek dla dzieci nie posiadają małych elementów, które pies mógłby pogryźć i połknąć. Dodatkowo są szyte mocnymi nićmi, w ich środku znajduje się piszczałka, zachęcająca do zabawy, Pluszowe zabawki to ulubiony rodzaj zabawek zarówno dla psów jak i ich właścicieli. Przywodzi na myśl wspomnienia z dzieciństwa, a ponadto pozwala psu poczuć się bezpiecznie.

Producenci piszczących zabawek dla psa

Coockoo w ofercie zarówno zabawki gryzaki karmniki, jak i pluszowe piszczące zabawki dla psów o śmiesznym wyglądzie kosmitów.

HappyPet zabawki o wyglądzie zwierząt domowych, wykonane ze sznurka, odpowiednie dla szczeniąt i dorosłych psów.

Jw Pet to gama piłek o wyjątkowej trwałości, piłki piszczą zachęcając do pogoni.

Kong najwyższa trwałość zabawek, zabawki piszczące KONG mogą służyć również jako szarpaki.

Nobby zabawki kauczukowe i z lateksu, podobny design co u Trixie.

Outward Hound bardzo wytrzymałe zabawki piszczące wykonane z materiałów odpornych na spalenie i przegryzienie.

Pet Nova seria śmiesznych, piszczących zabawek wykonanych z winylu.

Petstages wśród oferty Petstages znajdą się zabawki dla szczeniąt, które pełnią rolę gryzaków, ale również zachęcają do zabawy dzięki umieszczonej w środku mocnej piszczałce.

Skineeez zabawki pluszowe dla psów, które wyglądem przypominają postrzałki myśliwskie, takie jak: bażanty, króliki, szopy.

Trixie zabawki pluszowe i gryzaki gumowe, kolorowa oferta.

Dlaczego warto kupować psu zabawki piszczące, wyjaśniamy w 4 punktach

Piszczące zabawki wyzwalają pierwotne instynkty. Według ekspertów, skrzypiące zabawki wyzwalają w psach ich myśliwskie instynkty. W końcu dzisiejsze domowe psy wywodzą się od dzikich wilków, które polowały na jedzenie, a skrzypiące dźwięki wydobywający się z zabawki brzmią podobnie jak małe przestraszone zwierzęta na które polują wilki. Ponadto zauważ, że nierzadko zdarza się, że pies łapie taką piszczącą zabawkę wyrywając jej piszczałkę ze środka po czym traci zainteresowanie swoją gumową ofiarą. Trzeba przyznać, że w większości psów instynkt myśliwego – zabójcy jest głęboko zakorzeniony,.

Piszczące zabawki dla psów jako forma nagrody mniej spotykana teoria tłumacząca dlaczego psy lubią dźwiękowe zabawki zakłada, że zwierzęta lubią otrzymywać dźwiękowe zwrotne komunikaty. Ponadto dźwięk, który wydaje zabawka, uruchamia centrum nagrody w psim mózgu. To powoduje uwolnienie przyjemnych uczuć, które sprawiają, że zwierzak chce przeżuwać jeszcze dłużej.

Zabawka dla psa mentalna stymulacja bez względu na to, czy pies wie o przyjemnościach i korzyściach jakie płyną z używania piszczących zabawek i ich wpływu na umysł. Zabawki takie zapewniają wszystko czego pies potrzebuje. Zapewniając mentalną stymulację potrzebną do prawidłowego rozwoju psa. Dodatkowo piszczenie zachęca psy do pogoni i szalonej zabaw co wpływa korzystnie na ich zdrowie fizyczne.
Dzięki temu, że zabawki potrafią utrzymać zainteresowanie psa na dłużej zmniejszają jego uczucie niepokoju.