• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

Legowiska dla dużego psa

22 produkt(ów)

Posłanie dla psa dużego

Czy wiesz, że psy większość czasu spędzają na spaniu dlatego dla psa bardzo ważną rzeczą jest dobór odpowiedniego legowiska. Przed zakupem posłania zastanówmy się gdzie pies będzie leżał ponieważ i to weryfikuje wielkość posłania oraz jego wygląd. Posłanie dla psa powinno być ładne, zwłaszcza dla dużego. Ponieważ stanowi nieodłączny element wyposażenia Twojego mieszkania. Jeśli posłanie dla dużego psa będzie miało kolor niepasujący do wnętrza, albo jego design będzie odbiegać od wyglądu mieszkania sprawi, że Twoje wnętrze będzie wyglądało na nieestetyczne. Jeśli dbasz o swoje mieszkanie a także o doskonałe samopoczucie Twojego przyjaciela to wybierz legowisko, które będzie się podobać zarówno Tobie jak i psu. Pamiętaj, że dla psa ważne są takie kwestie jak: rozmiar posłania oraz jego komfort użytkowania. Większość psów czuje się dobrze, i bezpiecznie na posłaniach ograniczających od otoczenia. Być może i taki rodzaj łóżka będzie odpowiadał Twojemu pupilowi? W naszym sklepie do wyboru posłania budy, oraz kanapy dla psów. Wybierając posłanie dla dużego psa najważniejszą kwestią jest dobranie go pod kątem wielkości pupila. Rozmiar legowiska powinien być na tyle duży, aby pies mógł na nim leżeć na boku z wyciągniętymi łapami.

Jak wybrać najlepsze łóżko dla swojego psa

Oczywiście wybór zależny jest od psa. Może pies nie potrafi powiedzieć jakie łóżko będzie dla niego najlepsze. Również zwierzę nie wypowie się na temat psiej mody, czy zamiłowania do twardych, bądź przeciwnie miękkich podłoży. Natomiast można to odgadnąć po obserwacji jego zachowania względem naszych mebli.

Przed zakupem posłania zastanów się ile jesteś w stanie przeznaczyć na ten cel. To jest ważny zakup bo nawet jeśli dziś śpisz ze swoim pupilem, będą chwile kiedy zapragniesz pobyć sam. Jeśli twoje zwierzątko ma świetne łóżko, wygnanie go nie będzie trudne bo chętnie wróci na swoje wygodne posłanie.

Inne ważne kwestie przy doborze łóżka

W sklepie apetete znajdą się łóżka ze zdejmowaną powłoką. Dzięki temu w każdej chwili możemy zmienić wygląd posłania naszego psa, tak by pasował do nowej aranżacji wnętrza. Ponadto funkcja ta pozwala na upranie legowiska oraz na pozbycie się dokładne jego zapachu, pasożytów oraz sierści. To sprawi, że posłanie psa nie wpłynie na estetykę powietrza w pomieszczeniu. Wiele łóżek mniejszych psów, można po prostu złożyć i wrzucić do pralki. W przypadku legowiska dla dużego psa, to nie jest możliwe bo posłanie jest zbyt duże.

Niektóre psy z podszerstkiem w mieszkaniu mogą czuć się niekomfortowo ze względu na zbyt wysoką temperaturę pomieszczenia, wówczas na swoje legowisko wybierają miejsca na zimnych płytkach. Poniżej przedstawiamy kilka wariantów łóżek dla dużych psów, które zachęcą z zejścia zimnej podłogi.

 • Maty dla psa takie maty czy materace dla dużych psów doskonale izolują i chronią przed zimną podłogą. Matę można łatwo przenieść, położyć na łóżku, czy w koszu wiklinowym. Mata ma za zadanie przede wszystkim zachęcić psa do zejścia z zimnego podłoża.
 • Koce dla psa w minimalnym stopniu chronią podłogę, czy kanapę przed sierścią psa, ich wadą jest to że się przesuwają i z czasem pies może z powrotem wylądować na podłodze.
 • Legowiska dla dużego psa to najdroższy rodzaj posłania, ale najwygodniejszy, poduszka w środku legowiska jest wyjmowana, co pozwala na dopasowanie miękkości względem potrzeb pupila.
 • Ponton dla psa, leżanki dla psa z cordury, popularnie nazywane pontonem, stworzone z materiału niezwykle odpornego na różnorodne przetarcia. Dzięki czemu posłużą przez lata.