• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

Budki dla psa

4 produkt(ów)

Gdzie pies będzie spał

Pojawienie się psa w domu zawsze oznacza małą rewolucją, szczególnie jeśli jest to pierwsze zwierzę w rodzinie. Jednym z pierwszych dylematów każdego właściciela jest znalezienie psu miejsca do spania. Wbrew pozorom nie powinna to być kwestia przypadku. Ważną kwestią jest miejsce legowiska – nie wolno psa izolować od domowników, ponieważ pies jest zwierzęciem stadnym i swoich opiekunów traktuje jak jego część. Dlatego by prawidłowo się rozwijał musi mieć zapewniony stały dostęp do opiekunów. Pozwól psu wybrać miejsce do spania- zazwyczaj budkę dla psa powinno się postawić w miejscu w którym pies najchętniej się kładzie, jednak nie może być to miejsce przy grzejniku albo oknie. Przy grzejniku będzie zwierzakowi za gorąco, a okno zapewni stały dostęp powietrza, ale pies będzie spał w przeciągu wobec tego będzie narażony na różnego rodzaju infekcje. Również na miejsce nie wybieraj ciągów komunikacyjnych – przedpokój, korytarz to zły wybór. Kierując się tymi prostymi zasadami i preferencją psa na pewno szybko znajdziesz dla niego wygodne miejsce do spania. Pamiętaj – pies szybko się przyzwyczaja do różnych sytuacji, dlatego raz podjętej decyzji w kwestii legowiska lepiej później nie zmieniać.

Jak wybrać budkę dla psa

Dla jakiego psa domek, domek, budka dla psa to ciekawe rozwiązanie dla psów strachliwych, czy takich które lepiej czują się zakrytych pomieszczeniach. Odpowiednio dobrana budka dla psa chroni przed światłem w pokoju, przez hałasem, a co najważniejsze daje psu poczucie odosobnienia i komfortu. W odpowiedniej wielkości budce pies może się schować cały, obrócić, czy stworzyć swoją kryjówkę na smakołyki. Jeśli pies na swoje legowisko wybiera w domu miejsca pod stołem, łóżkiem, czy fotelem budka dla psa będzie dla niego najlepszym rozwiązaniem.

Oferta sklepu apetete

Domek dla psa w kształcie budki to ciekawe rozwiązanie, nie tylko da psu poczucie bezpieczeństwa ale jest też niezwykle estetyczne. W sklepie apetete znajdziesz budki dla psa wykonane z miękkiej tkaniny łatwej do zachowania w czystości. Odporna na zabrudzenia, a także wilgoć. Wygodna budka zapewni odpoczynek najwyższej klasy, na jaki zasługuje Twój pupil.
wypoczynek. Ponadto proste w użyciu suwaki sprawiają, że z łatwością możesz wyprać tkaninę, a także zadbać o czystość łóżka dla psa. W sklepie apetete znajdziesz ciekawe rozwiązania posłań dla psów: legowiska, materace, koce i domki.

 • Cozy Dog to ekskluzywne rozwiązania dla małych psów i kotów, najczęstszym materiałem z którego wykonywane są budki Cozy Dog jest eko skóra, plusz, materiał: wzory gładkie i w kratkę, dodadzą elegancji i wprowadzą domowy nastrój do Twojego wnętrza. Legowiska i budki cozy dog posiadają rączkę dlatego mogą również służyć jako transportery miękkie, czy też mobilne posłania.
 • Chaba budki dla psa zostały wykonane z materiałów zapobiegających przywieraniu sierści do tkaniny, ułatwiają jej czyszczenie dostępne w wielu modnych wzorach takich jak: kratka, sowy, i w łapki
 • Budki dla psa Trixie – producent niemieckiej jakości akcesoriów dla psów i kotów, oraz gryzoni. W sklepie apetete dostępne legowiska pluszowe budki dla psa zapewnią miły i ciepły sen – idealne budki dla psów małych.