• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

Naturalne przysmaki dla psa

13 produkt(ów)

Najzdrowsze przysmaki dla psa

Psy to naturalni mięsożercy, co oznacza, że ich naturze leży potrzeba spożywania produktów zawierających mięso. Mięso i jego podroby są dla nich najwartościowszym pokarmem. Pies nie umie czerpać energii ze zbóż, najlepszym źródłem białka jest czyste białko zwierzęce.

Dlaczego pies powinien jeść mięso

Jest do tego anatomicznie przystosowany do spożywania mięsa. Wystarczy przypatrzeć się budowie zębów psa i porównać do naszych. Pierwsze zęby siekacze, które również wyrastają jako pierwsze służą do gryzienia i trzymania ofiary. Zaś przedtrzonowce odpowiedzialne są za żucie długich ścięgien, które są w mięśniach. W naturalnym środowisku psy używają przedtrzonowców do rozrywania mięsa z kości – to właśnie te zęby miażdżą twarde kawałki. Poza zębami pies ma układ pokarmowy stworzony do trawienia mięsa, a nie zbóż. Brak amylazy ślinowej – która rozkłada cukry, nie pozwala na dostateczne trawienie węglowodanów. Dopiero enzym trzustkowy pozwala na strawienie zbóż, jednak często żołądek jest zbyt obciążony. Krótki przewód pokarmowy psa również świadczy o przystosowaniu do trawienia mięsa, a nie roślin. Ponadto pies najlepiej czerpie energię z białka zwierzęcego, ale nie poddanego zbyt wielu procesom przetwórczym ponieważ podczas niektórej obróbki niszczone są albuminy. Składniki białkowe krwi między innymi odpowiedzialne za transport witamin i hormonów. Ogólnie należy zauważyć, że białko zwierzęce to podstawowy składnik odżywczy w pełnowartościowej diecie psa. Odpowiada za wzrost, budowę, odporność, a także gospodarkę witaminową i mineralną. Jednym słowem mięso to najzdrowszy pokarm dla Twojego psa. W sklepie apetete znajdziesz uzupełnienie diety psa w wartościowe białko w postaci naturalnych przysmaków.

Czym są naturalne przysmaki dla psa

W ofercie sklepu zoologicznego apetete poza standardowymi produktami, znajdą się przysmaki o wysokiej wartości odżywczej, bez dodatków smakowych i konserwantów. Ich naturalny skład sprawia, że są odpowiednie dla każdego psa niezależnie od wieku, rasy a także aktywności. Również można je podawać psom z alergią pokarmową czy nietolerancją na zboża, ponieważ nie zawierają one żadnych wypełniaczy

 • Naturalne oznacza, że nie zostały poddane licznym procesom przetwórczym, nie zawierają konserwantów, aromatów, barwników ani żadnych dodatków. Takie przysmaki mają doskonały smak i są zdrowe dla psa. Nie należy jednak przesadzać z ilością, ponieważ powinny one stanowić jedynie dodatek do diety psa. Weterynarz podają, że przysmaki powinny zajmować tylko 10% dziennej porcji białka psa.
 • Naturalne przysmaki mięsne piersi z kurczaka, z kaczki, kawałki mięsa wołowego, jagnięciny, ryb, dziczyzny i wiele innych. Poddane delikatnej obróbce termicznej, ze względu na brak dodatków konserwujących należy je szybko spożyć.
  naturalne biszkopty -wypiekane ciastka w piecu, bez dodatków konserwantów, z mięsem, owocami i warzywami, wszystkie składniki mają wartość human grade.
 • Przysmaki naturalne treningowe małe kawałki mięsa, poddane liofilizacji, suszone, pieczone – sposób obróbki termicznej pozwala na zachowanie wszystkich wartości odżywczych, zaś mała gramatura zabezpiecza przed zadławieniem podczas wydawania nagrody.
 • Naturalne gryzaki i podroby suszone suszone lub wędzone kawałki mięsa znajdą się również w kategorii kości i gryzaki na stronie sklepu apetete.

Oferta przysmaków naturalnych dla psa w sklepie apetete

W naszym sklepie apetete bogata oferta przysmaków naturalnych od znanych producentów: Orijen, Acana, Naturea, Maced, Vector Food, Woolf, Natural Taste, Prozoo i Magnum a także Brit Care z serii Let’s bite.