• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Koce dla kota

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Koce dla kotów

W tym dziale znajdziesz najlepszy produkt dla kota czyli koce dla kotów. W miesiącach zimowych jedyne co chce Twój kot zrobić to wskoczyć na kanapę i okryć się miłym kocykiem. W tym dziale znajdziesz kocyki dla kotów, które ochronią nasze meble przed zabrudzeniami i sierścią oraz zapewnią kotu komfort i ciepło jakiego zwierzęta potrzebują.
Czy twój kot lubi spać wyciągnięty na słońcu lub na parapecie okna, a nawet na szafce? Jeśli tak, to idealna łóżko dla kota byłoby płaskie, prostokątne. Coś w stylu naszej maty, w którym leży kotek, Taki rodzaj legowiska pozwala kotu rozciągać się i wesoło spędzać czas.
Kiedy koc dla kota się przydaje – jest świetnym rozwiązaniem na wizyty u weterynarza, przydaje się w podróży i w domu.
Jednym z największych problemów związanych z brakiem wykorzystania łóżka dla kota jest nie tylko miejsce, w którym umieścisz legowisko dla kota, ale również zapach. Wiele kotów jest niezwykle wrażliwych na zapachy. Dlatego zabranie kocyka w podróż zapewni kotu poczucie bezpieczeństwa bo będzie miał namiastkę domu zawsze przy sobie.

Gdzie kot powinien spać

Miejsce które wybierzesz na legowisko dla kota jest niezwykle istotne. Kot zazwyczaj sam wybiera odpowiednią dla siebie lokalizacje, a są one różne w zależności od jego kondycji psychicznej i fizycznej, może to być piecyk, kaloryfer, łóżko nasze, meble, fotel, regał i to właśnie w tych miejscach które wskaże kot powinno być położone jego legowisko albo chociaż kocyk.
Kiedy już zdecydujesz się na odpowiednie łóżko i najlepsze miejsce do spania, wtedy pojawi się kolejne pytanie – jaki kolor kocyka dla kota wybrać i jaki materiał? W sklepie apetete znajdziesz naturalne kolory i przyjemne wzory do wyboru: – decyzja należy wyłącznie do Ciebie!

Jak wybrać koc dla kota

Najlepsze materiały na koce, czy wiesz, że nie każdy kocyk będzie odpowiedni dla Twojego kota. Nawet jeśli masz w domu stare koce, to musisz sprawdzić czy są one bezpieczne dla Twojego mruczka. Większość materiałów z których wyrabiane są koce dla nas, nie jest odpowiednie dla naszych zwierząt. Dlatego lepiej zdecydować się na zakup specjalistycznych koców sprzedawanych specjalnie dla Twojego zwierzaka. Nasze poszewki, kołdry mogą być przyczyną alergii, ponadto zwierzę może mieć alergie na detergenty w których pierzesz koce. Dlatego weterynarze sugerują używanie kocyków z materiałów takich jak: polar czy mikro fibra. W sklepie apetete znajdziesz koce odpowiednie dla kotów. Nie posiadają żadnych frędzli ani dziurek, które kot mógłby zaczepić pazurkami, nie mają ostrych wykończeni, ani sznurków. Koty bardzo lubią żuć sznurki, to nie ulega wątpliwości, jednak nie jest to bezpieczna przegryzka. Niektóre elementy kocyka mogłyby utknąć w przewodzie pokarmowym. Koc z frędzlami lub kruchymi może skusić twojego zwierzaka do gryzienia go, powodując ryzyko zadławienia. Niektóre szwy lub tkaniny, takie jak rozmyty materiał lub grube włókna, mogą również kusić.

W sumie to, co wydaje się prostym zadaniem znalezienia nowego, wygodnego łóżka dla twojego towarzysza, może czasami przerodzić się w bardziej złożone zadanie, ale mamy nadzieję, że z naszymi radami zadanie to okaże się o wiele prostsze.