• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

DOLINA NOTECI

Dolina Noteci jest polską firmą z krótką, ale bogatą tradycją. W przeciągu kilku lat działalności marka ta zdążyła zdominować polski i europejski rynek zoologiczny. Karmy dla psów i kotów Dolina Noteci to pełnowartościowe posiłki, które czworonogi pokochają. Marka posiada najnowocześniejszy w

Zobacz pełen opis

Dolina Noteci jest polską firmą z krótką, ale bogatą tradycją. W przeciągu kilku lat działalności marka ta zdążyła zdominować polski i europejski rynek zoologiczny. Karmy dla psów i kotów Dolina Noteci to pełnowartościowe posiłki, które czworonogi pokochają. Marka posiada najnowocześniejszy w Europie zakład produkcji, który gwarantuje utrzymanie najwyższych standardów gotowych produktów. W naszym sklepie internetowym apetete.pl znajdziesz karmy dla psów i kotów w każdym wieku. Wśród wielu dostępnych smaków Twój pupil z pewnością odnajdzie swój ulubiony. Dbamy o to, aby dostarczać właścicielom zwierząt produktów do opieki nad czworonogami w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą karm, zabawek oraz innych akcesoriów dla psa i kota.

Dolina Noteci - producent dbający o potrzeby zwierząt

Dolina Noteci plasuje się w czołówce najlepszych producentów. Wszystko dzięki temu, że  surowce do produkcji karm pozyskuje wyłącznie od renomowanych i sprawdzonych dostawców z Polski. Wybierając tę firmę masz pewność, że zaspokajasz wszystkie potrzeby żywieniowe Twojego psa lub kota. Zadbaj o zdrowie swojego pupila podając mu coś smacznego.

Filary Doliny Noteci

 • Zdrowy tryb życia. Firma zajmuje się promocją prawidłowego modelu żywienia psów i kotów, ponadto promuje zdrowy styl życia. Karma mokra Dolina Noteci zapewni Twojemu pupilowi zbilansowaną i pełnowartościową dietę.
 • Odpowiednio skomponowane jedzenie. Surowce mięsne stosowane w karmach Dolina Noteci spełniają wymagania jakościowe produktów przeznaczonych do spożycia przez ludzi. Dodatkowym ich atutem jest to, że wszystkie warzywa są wolne od GMO. Twój pies i kot z pewnością pokochają tę karmę.
 • Lokalni dostawcy. Firma od lat współpracuje z lokalnymi dostawcami, którzy oferują tylko świeże i sprawdzone składniki, wolne od pestycydów.
 • Naturalność. Nad całym procesem produkcji czuwa Prezes – firmowy pies, który pełni rolę kontrolera jakości w firmie. Dzięki temu masz pewność, że karma dla psa i kota Dolina Noteci spełnia wygórowane wymagania zwierzaków.
 • Autentyczność. Producent nie ma nic do ukrycia, dlatego cały proces produkcyjny można ocenić na żywo. Od 2016 zakład produkcyjny Doliny Noteci został przystosowany dla odwiedzających go miłośników zwierząt.

Dolina Noteci karma dla psa

Dolina Noteci karma mokra dla psa to pełnowartościowy posiłek dla Twojego pupila. Produkty są dostępne w wygodnych puszkach i saszetkach. Właścicielom psów polecamy:

 • Dolina Noteci Premium – linia mokrych karm, których podstawę stanowią produkty pochodzenia mięsnego. Zawierają dodatek oleju lnianego, będącego źródłem kwasów tłuszczowych n–3 i n–6 oraz witamin. Wyróżnia je różnorodność smaków, którym żaden pies się nie oprze: kurczak, jagnięcina, dziczyzna, kaczka, pstrąg, królik, indyk, wołowina, dorsz oraz gęś. Produkty dostępne w puszce i saszetce, dzięki czemu opieka nad czworonogiem jest łatwa i wygodna.
 • Dolina Noteci Pure – karmy oparte na jednym źródle białka zwierzęcego. Zalecane dla psów, które wykazują objawy alergii pokarmowej, występują w kilku smakach: gęś, kaczka i wołowina. Z nimi opieka nad zwierzakiem o specjalnych potrzebach żywieniowych będzie prostsza.
 • Dolina Noteci BASF – biologiczne odpowiednie żywienie dla psów to nowy rodzaj mokrych karm, odpowiadających standardom diety BARF. Dolina Noteci BASF gwarantuje optymalne, naturalne żywienie Twojego pupila. Występuje w dwóch smakach: koza i wołowina, królik i jagnięcina.
 • Rafi – to ekonomiczna wersja produktu Dolina Noteci, której cechą charakterystyczną jest korzystna cena.

Dolina Noteci karma dla kota

Wyrafinowany gust oraz potrzeby kotów wymagają specjalistycznej diety, opartej na najwyższych standardach. Z myślą o wymagających, kocich klientach powstała Dolina Noteci karma mokra dla kota.

 • Dolina Noteci Premium – karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów wszystkich ras. Do wyboru smaki: filet z łososia w sosie, pierś z indyka i pierś z kurczaka. Karmy są źródłem białka o wysokiej strawności i jakości biologicznej, bogate w wartościowe aminokwasy, m.in.: lizynę, leucynę, metioninę, selen, miedź, cynk, niacynę, witaminę B12 oraz witaminy rozpuszczalne w tłuszczach.
 • Natural Taste – pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów. Zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, w tym prebiotyki, które wspierają zdrowie układu pokarmowego. Pyszna i zbilansowana, występuje w kilku odmianach. Dla kotów: sterylizowanych, alergików, otyłych. Pyszne warianty smakowe: jagnięcina, kurczak, tuńczyk, kaczka, indyk; sprawią, że Twój mruczek z pewnością odnajdzie ulubiony smak.
 • Piper – produkt przeznaczony dla bardzo wybrednych kotów. Posiada precyzyjnie dobrane surowce, dzięki czemu składniki odżywcze pokrywają specyficzne wymagania żywieniowe.
 • Rafi – zbożowe karmy dla kotów wszystkich ras. Charakteryzuje je wysoka zawartość pełnowartościowego białka. Zawierają cynk i taurynę w ilościach pokrywających zapotrzebowanie dorosłego kota. Do wyboru smaki: kurczak, łosoś i wołowina.

Przysmaki dla kotów

Ofertę Dolinę Noteci dla kota zamykają gryzaki dla kotów od Natural Taste. Zostały wyprodukowane z gatunków mięsa traktowanych przez koty jako bardzo atrakcyjne smakowo: łosoś, ryba, tuńczyk, kurczak. Wyróżnia je wysoka zawartość białka i niski poziom tłuszczów. Przysmaki te uzupełniają dietę kota w niezbędne aminokwasy egzogenne.

Podaruj zwierzakowi to, co najlepsze

Dolina Noteci znajduje się w czołówce producentów najwyższej jakości karm dla zwierząt. Ich pożywienie jest tak dobre ponieważ zawiera tylko starannie dobrane komponenty, które przechodzą wieloetapowy proces selekcji. Wybierając Dolinę Noteci klient otrzymuje gwarancję jakości, popartą licznymi, pozytywnymi opiniami niezależnych konsumentów. Pyszne karmy, tej i innych firm, oraz akcesoria niezbędne w codziennej opiece nad czworonogiem znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Schowaj pełen opis

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.