• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

Zabawki dla psa

1-30 of 402

Psy niezależnie od rasy i wieku potrzebują zabawek, które będą dbały o ich kondycję i witalność. Odpowiednio dobrane zabawki dla psa zapewniają dbałość o jego uzębienie. Piłki czy naturalne gryzaki to zdrowa i najlepsza motywacja dla Twojego pupila. Sprawdzą się podczas codziennych treningów, ale też urozmaicą wspólne spacery, zarówno z dorosłym psem, jak i ze szczeniakiem. W naszym sklepie odnajdziesz wszystko dla pupila: piszczące piłeczki, dyski, maskotki, piłki na sznurku, twarde i miękkie gryzaki, interaktywne zabawki znanych producentów takich jak Trixie, Zolux, JW Pet, KONG, Happy Pet, Fat Cat, Chuckit itp. Szczególnie polecamy zabawki typu Kong, które można nadziać smakołykami. Świetnie sprawdzają jako zabawka dla psa podczas naszej nieobecności w domu.

Sprawdzone zabawki: dla szczeniaka i dla dorosłego psa

Psy to członkowie naszych rodzin, wspólna zabawa dostarcza obu stronom wiele radości i wzbogacawytworzoną więź. Szczeniaki bawiąc się z rodzeństwem i matką rozwijają swoje umiejętności myśliwskie i zachowania społeczne. Poprzez zabawę uczą się pogoni, chwytania zdobyczy i ucieczki. Psia chęć zabawy nie mija wraz z wiekiem. U psów dojrzałych zabawa pozwala podtrzymywać relację społeczne między osobnikami, a ponadtwo sprawia ogromną radość. Dlatego pies potrzebuje zabawy, podobnie jak spacerów do pełnej socjalizacji. W sklepie internetowym apetete.pl odnajdziesz zabawki, które pomogą budować więź pomiędzy Tobą, a Twoim ukochanym czworonogiem. W celu ułatwienia odnalezienia odpowiedniego produktu, podzieliśmy zabawki dla psów i szczeniaków na kategorie:

 • Aport, do tego nadają się najlepiej zabawki typu: frisbee, dyski, piłki, piłki na sznurki, hantle, piszczące zabawki oraz aporty profesjonalne np.: Clix Dumbbell Aport średniChuckit Max Glow, Frisbee świetnie rozładowuje napięcie: Trixie Dysk z gumy.
 • Szarpaki: zabawki, szarpaki, liny, sznury, piłki ażurowe. Szarpanie jest najlepszą zabawą dla psów, wyzwala ich naturalne instynkty. Kiedy pies upoluje zabawkę lubi się na niej zawiesić. Szarpaki są bardzo często stosowane jako nagroda podczas treningów. Sprawdź, czy i Twój pies zrobi wszystko by wgryźć się w ogon np.: lisa z Trixie? Świetnym, a przy tym bardzo popularnym szarpakiem jest piłeczka na sznurku. W naszym sklepie online znajdziesz ją w rozmiarach 5cm i 6cm: Trixie Piłka na sznurku.
 • Zabawki typu Kong: Gumowe gryzaki, które można nadziewać przysmakami. Występują w dwóch wersjach – Kong oraz Extreme Kong – dla psów o silnych szczękach. Do zabawki można ukryć smakołyki, mokrą karmę, pasztet, suche chrupki. Dzięki temu, że nie jest z niej łatwo wydobyć przysmaku jest ona ciekawą formą zabawy dla psa. Kongi polecane są przez lekarzy weterynarii oraz behawiorystów. Udowodniono, ze dostarczenie psu zabawki wypełnionej smakołykami jest dobrym sposobem na odciągnięcie uwagi zwierzęcia od niepożądanych zachowań, a także pozwalają przyzwyczaić zwierzę np. do pozostawania samemu w domu. np: Kong XXL

Wpływ zabawek na rozwój psa

Zabawki interaktywne dla psa rozwijają jego inteligencję, uczą samodzielnie rozwiązywać problemy. Dzięki zabawkom tego rodzaju można nauczyć psa przesuwać klocki czy podnosić zabawki. Piłki, Kongi czy gryzaki mają zarówno stymulować rozwój umysłowy zwierząt, jak również wzmacniać ich relacje z człowiekiem. Często takie produkty można spotkać na zajęciach „dogoterapii”, w psich szkołach i przedszkolach, np: Trixie Push Away interaktywna zabawka na przysmaki.

Gdzie szukać i jak wybrać najlepsze zabawki dla psa?

W celu dobrania odpowiedniego produktu proponujemy skorzystać z filtrów podziału produktu według marki. Ewentualnie zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta. Nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego produktu. Oprócz zabawek dla psa, posiadamy także karmy suche i mokre, które zapewniają racjonalne odżywianie psa, naturalne suplementy, a także ubranka, obroże, transportery, preparaty lecznice i inne przydatne produkty dla zwierząt. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz przystępne ceny.