• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Piłki dla kota

5 produkt(ów)

Zabawki dla kota do toczenia i gryzienia

W tym dziale znajdziesz piłeczki dla kota, zarówno małe, błyszczące, z gąbki, materiału a także sizalu. Zabawka dla kota idealna – jest mała, tania i zawsze się sprawdzi. Koty uwielbiają pogonie za małymi piłeczkami…W naszym sklepie znajdziesz wszystkie rodzaje piłeczek i myszek. Wszystko co pozwoli Twojemu kotu pobudzić ich instynkty myśliwskie.

Rodzaje piłeczek dla kota

Błyszczące kuleczki dla kota to małe kulki wykonane z plastiku, z wystającymi kawałkami połyskującego materiału, czy tworzywa. Są atrakcyjne dla kociego oka ponieważ błyszczą, a do tego są lekkie i szeleszczą co kotom się bardzo podoba. Dla właściciela mają one jeszcze jedną pożądaną cechę bo są ciche, kiedy kot toczy je po podłodze, a do tego nawet jeśli nadepniemy na taką piłeczkę nie zrani ona naszej nogi bo jest bardzo miękka. Również nie będzie szkoda, jeśli kot zgubni swoją zabawkę bo jej koszt jest niewielki. W sklepie apetete znajdziesz takie piłeczki w różnych zestawach. Podaruj swojemu kociakowi doskonałą zabawę.

Piłeczki z gąbki bezpieczna zabawa piłeczki z gąbeczki mają podobne cechy do tych kolorowych, błyszczących kulek: Również są ciche kiedy kot biega za nimi po mieszkaniu, nie zrobią nam krzywdy jeśli je nadepniemy, a do tego są łatwe i przyjemne do noszenia w pyszczku. Idealne do nauki aportowania, bo koty też przynoszą piłeczki. Można je tego łatwo nauczyć, zabawa taką piłeczką dla kota i właściciela jest bezpieczna. W naszym zoologicznym sklepie znajdziesz zabawki wykonane z nietoksycznego materiału, odpowiednie do zabawy dla kociąt i dorosłych kotów.

Kulki z piórkami, piłki futrzane idealne dla małego łowcy W naturze kot goni ptaki wobec tego wszystkie zabawki, które w jakiś sposób przypominają im o ich instynktach łowieckich są dla kotów idealne. Tocząca się kulka z piórkiem przypomina uciekającego ptaszka, przez co zachęca koty do pogoni, a gdy już złapie swoją bezpieczną ofiarę chętnie pobawi się piórkami. Nie ma nic bardziej uroczego od widoku kota bawiącego się piłeczką.

Kulki z sizalu przyjemna higiena zębów

Ponad 80% kotów ma problemy z zębami, ten fakt sprawia, że warto zadbać o higienę jamy ustnej naszego mruczka. Oczywiście nie zmusimy kota do mycia zębów, choć takie zabiegi na pewno by im nie zaszkodziły, jednak indywidulany charakter kotów sprawia, że trudno jest je namówić na współpracę przy podawaniu tabletki, a co dopiero mówić o czyszczeniu zębów? Dlatego z myślą o kocich zębach powstały zabawki sizalowe dla kotów. Ten materiał jest na tyle twardy, że kot może nimi czyścić swoje zęby. Gryzienie a nawet samo przenoszenie zabawek wpływa dodatnio na higienę jamy ustnej naszego kociaka. Szczególnie polecane są kuleczki sizalowe, które kot nie tylko może gryźć, ale przenosić i toczyć po podłodze. Piłki dla kota to doskonała forma aktywnej zabawy. Ich wykorzystanie zależy od pomysłowości mruczka, ale z tym nie będzie większego problemu. Koty potrafią nie raz nas zaskoczyć, dlatego my jako ich świadomi opiekunowie powinniśmy wybierać bezpieczne zabawki przeznaczone dla ich gatunku. Sizalowe piłki będą odpowiednie, to naturalny materiał, dlatego będzie nie inwazyjny dla żołądka, w chwili kiedy kot postanowi zasmakować swojej zabawki. Dotyczy to zwłaszcza tych najmłodszych kocich pupili, które mają tendencję do próbowania wszystkiego co znajdzie się w okolicy ich zębów i pazurków.
W sklepie apetete znajdziesz piłeczki sizalowe od najlepszych, sprawdzonych producentów takich jak Zolux czy Trixie.

Apetete wie jak dogodzić kotu

W naszym sklepie zoologicznym wiemy czego potrzebuje Twój kot, dlatego poszerzyliśmy ofertę o specjalne piłki dla kota, wśród nich znajdziecie kolorowe piłeczki, sizalowe, myszki drżące, i zabawki interaktywne, a także karmniki dla kotów. Wszystko czego zapragnie kocia dusza – zabawki dla kotów, przysmaki dla kotów, karmy mokre, suche, żwirki, kuwety a także akcesoria do pielęgnacji.
Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i na bieżąco sprawdzaj stan zabawek dla swojego kota, uszkodzone zabawki powinny być natychmiast wyrzucane i zamieniane na nowe. Jeśli Twój kot ma tendencję do niszczenia, możesz wypróbować trwalsze materiały jakie oferuje np.: firma Kong.