• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Myszki dla kota

6 produkt(ów)

Zabawki dla kota

W tym dziale znajdziesz wszystko co kojarzy się odwiecznie z postacią kota – pluszowe myszki. Czy jest coś bardziej uroczego niż obserwowanie bawiącego się samodzielnie kota myszkami pluszowymi? W apetete znajdziesz najlepsze zabawki dla kotów takich marek takich jak: Trixe, Petstages, Zolux, Skineeezz. Jeśli nie chcesz by kot poczuł się znudzony z naszym asortymentem Ci się uda! Zabawki dla kota ze sklepu apetete spełnią wszystkie potrzeby Twojego kota, będą stymulować jego umysł, utrzymując jego czujność i aktywność. Znajdziesz u nas zabawki wypełnione kocimiętką, które kot może nosić w pyszczku, podrzucać, czy tarzać się w nich, tak jak lubi. W celu zachowania atrakcyjności zabawek zaleca się ich częstą rotację. W sklepie Apetete znajdziesz zabawki z pluszu idealne do przytulania, myszki do gryzienia i aportu, sizalowe zabawki. Zabawki pluszowe dla kotów mogą mieć wiele zastosowań. Koty mogą je nosić, udawać polowanie, a do niektórych mogą podchodzić czułością i je po prostu przytulać. Czy wiesz, że zapewnienie interaktywnych zabawek Twojemu kotu pomaga wzmocnić więzi między wami. Zabawa jest zawsze przyjemniejsza dla twojego kotka, gdy jesteś w nią zaangażowany – dlatego w naszym sklepie znajdziesz zabawki, które będą odpowiednie do takich wspólnych interakcji. Znajdź różne pluszowe zabawki dla kota do wyboru różne kształty, kolory. Myszki, które znajdziesz w naszym sklepie będą odpowiednią zabawką dla Twojego mruczącego przyjaciela.

Dlaczego kot bawi się myszką

Koty instynktownie bawią się myszą nie dlatego, że odpowiada im ich tekstura, ale chodzi o smak mięsa. Drapieżnik doskonale wie, że mięso myszy będzie smaczniejsze jeśli ona będzie przestraszona przed śmiercią. Brzmi to nieco sadystycznie, ale koty wiedzą o tym że insulina odpowiedzialna za wydzielanie cukru jest antagonistą adrenaliny. Adrenalina jest hormonem walki lub ucieczki, odpowiada za skoki insuliny, wobec tego wychodzi na to, że koty to naprawdę mądre stworzenia.

Kocia zabawka

Myszka dla kota z kocimiętką, pluszowa, nakręcana myszka, czego potrzebuje Twój kot? Pamiętaj, że każdy kot jest inny to znaczy ma też inne upodobania i predyspozycje, dlatego jeśli już uda się dobrać odpowiednią zabawkę, którą pokochał Twój kot zapamiętaj najwięcej szczegółów. Przy następnych zakupach wybierz dokładnie taką samą albo spełniającą te same funkcje – sprawdź czy zabawka ma podobny kształt do ulubionej, czy wydaje takie same dźwięki, ma taki sam kolor.

Oferta w sklepie apetete

Myszki dla kota to najchętniej kupowane zabawki dla kotów, kociaków i kotów seniorów. Koty lubią ich mały rozmiar oraz futrzastą teksturę, dlatego też właściciele tak często kupują kotom myszki. Niektóre modele są naprawdę małe i szybko giną pod regałami, dlatego w sklepie apetete możesz kupić myszki dla kota w mega pakach.