• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

Legowiska dla średniego psa

5 produkt(ów)

Legowisko dla psa elementem wystroju mieszkania

Legowisko dla psa to ważny element wyposażenia mieszkania dlatego ważne, aby dobrać je tak by pasował do naszego wnętrza, Ładne legowisko może być ozdobą mieszkania a nie tylko miejscem odpoczynku psa. Dzięki bogatej ofercie w naszym sklepie, zarówno pod kątem kolorystyki, rozmiaru a także wzornictwa możliwe jest znalezienie idealnego posłania, takiego które spodoba się zarówno nam jak i naszemu psu.

Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie legowiska dla psa

Legowisko dla średniego psa, podobnie jak ono może być średniej wielkości albo bardzo duże. Wszystko zależy od tego ile miejsca możemy poświęcić na taki dodatkowy mebel oraz jak dużego mamy psa. To bardzo ważne aby przed zakupem legowiska zastanowić się gdzie ono będzie leżało. Na pewno złym pomysłem jest postawienie legowiska zaraz przy drzwiach. Po pierwsze pies nigdy nie odpocznie, ponieważ będzie non stop wybudzony przez hałasy dobiegające zza drzwi. Legowisko dla psa wówczas zamiast spełnić funkcję jego azylu stanie się jego posterunkiem. Nie możemy na to pozwolić. Proponujemy wybrać miejsce spokojne, ale pomijając takie pomieszczenia jak kuchnia, czy łazienka. Najlepszym rozwiązaniem jest ustawienie legowiska w salonie, albo obok naszego łóżka. Nie stawiajmy legowiska dla psa w przejściach, przy kaloryferze, pod oknem bo może się przeziębić! Dogodną lokalizacją jest nasza sypialnia, lub salon gdzie pies może obserwować życie domowe swoich opiekunów/opiekuna.

Jakie legowisko dla średniego psa

Jak dobrać rozmiar legowiska dla psa? Odpowiednio dobrane legowisko pozwala psu na położenie się w nim na boku z wyciągniętymi łapkami, dodatkowo legowisko musi być odpowiedniej miękkości. Zauważmy gdzie pies lubi najbardziej w domu przebywać, czy jest to podłoga, a może fotel? Jeśli nasz średni pies preferuje podłogę to lepszym rozwiązaniem będą dla niego twarde legowiska takie jak maty, albo po prostu zakup kocyka. Natomiast jeśli wybiera na miejsce odpoczynku wygodną sofę to takie też powinno być jego nowe posłanie – obszerne i wygodne. Najlepiej sprawdzą się wówczas pontony i kanapy dla psów, które podobnie jak nasze fotele są miękkie i zapewniają chwile relaksu.

Rasy psów a legowisko dla psa

Średnie rasy psów stanowią najbardziej zróżnicowaną grupę kynologiczną, wśród tych ras znajdziemy zarówno psy ozdobne, z długim jak i krótkim włosem. rasy o krótkich pyskach, białe psy, a także psy sportowe, pracujące takie jak: cocker spaniele czy teriery. Mając tak dużą rozpiętość charakterologiczną dlatego ciężko jest określić co będzie najlepszym legowiskiem dla psa średniego.Polecamy przed zakupem zmierzenie psa i obserwowanie jego zachowania.

 • jeśli nasz pies jest lękliwy i chowa się pod łóżko to zakup budki dla psa będzie odpowiedni
 • dla psa towarzyskiego czyli takiego, który lubi przebywać w otoczeniu ludzi dobre będą legowiska otwarte
 • dla starszego psa, psa seniora wejście na łóżko może sprawić mu problem dlatego legowisko ponton, które jest wygodne ma niskie ranty będzie najodpowiedniejsze. Dzięki odpowiedniej twardości zadba o kręgosłup psa, a brak podwyższenia ułatwi wchodzenie do niego

Bogata oferta produktów dla średnich psów w sklepie apetete

Legowiska dostępne w sklepie apetete można dobrać już pod kątem charakteru psa, jego wieku, preferencji, a także dobrać tak by pasowała do naszego wnętrza. Zapewnia to szeroka gama produktów, oraz sprzedaż legowisk od najlepszych producentów Bimbay legowiska, Meduza, Pet INN, Chaba czy Trixie? Wybierz ulubionego producenta i zagospodaruj przestrzeń swojego psa. Jeśli pomimo naszych podpowiedzi nie wiesz jakie legowiska średnie dla psa będą dobre – zadzwoń do nas, albo napisz e-maila. Nasi doradcy są po to by pomóc Ci w dobraniu idealnego produktu.