• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Karma dla dużego psa - rasy duże 25kg - 45kg

1-30 of 76

Karmy suche i mokre dla psa dużego

Do ras dużych zaliczamy zwierzęta, które ukończyły 15 miesiąc życia o wadze od 25 kg do 45kg. Psy ras dużych to między innymi: Labradory, Golden Retriever, Owczarki Niemiecki, Siberian Husky, Gończe, Pointery i Wyżły. Pierwotnie psy ras dużych były zwierzętami pracującymi w obronie stada, obecnie pełnią rolę psów myśliwskich, ratowniczych, czy asystujących, a także dzięki nienagannym cechom charakteru tj. spokój i opanowanie psy te świetnie sprawdzają się w roli zwierząt towarzyszących.

Karmy suche dla psów rasy dużej

Psy dużych ras potrzebują długich spacerów, te które mieszkają w mieście narażone są na stres oksydacyjny. Jego działanie znacznie osłabia układ odpornościowy psów ras dużych. Ponadto rasy duże w porównaniu do budowy i masy ciała mają niewielki przewód pokarmowy. U większości psów 2,7% masy ich ciała stanowi układ pokarmowy. Dlatego psy ras dużych wymagają karmy mokrej czy suchej dedykowanej dla nich. Tylko karma dla psów ras dużych zawiera białka lekkostrawne i ułatwia przyswajanie pokarmu. Ponadto szybki okres wzrostu szczeniąt, który trwa mniej więcej do 15 miesiąca życia, wymaga by w diecie dorosłego psa znalazły się składniki, które zadbają o mocne stawy takie jak: minerały i witaminy, siarczan chondroityny, siarczan glukozaminy, które wpływają korzystnie na regenerację chrząstki stawowej i pomagają w jej odbudowie.

Oferta sklepu apetete.pl

W sklepie apetete znajdziesz karmy od czołowych producentów takich jak: Acana, Eukanuba, Arion, Brit, Purina, czy Royal Canin zapewni zdrowie Twojego dużego pupila na dłużej. Worki karmy o wadze od 10kg do 20kg dostępne w sklepie apetete pozwolą na zachowanie ekonomicznej gospodarki w twoim domu. Również w ofercie karm mokrych sklepu dla psa apetete odnajdziemy duże opakowania karm mokrych. Puszki i batony 800g i 1250g pozwolą na łatwe serwowanie posiłków dla dużego psa. Karmy mokre w sklepie dla psa apetete.pl dostępne są w różnych wariantach smakowych, od kurczaka przez rybę, a nawet karmę mokrą o smaku kangura. Wszystko z myślą o zadowolonych brzuszkach naszych psich klientów. Karmy szyte na miarę potrzeb i doskonała bogata oferta połączona z profesjonalną obsługą. Jeśli nadal nie wiesz jaka karma jest dobra dla psa rasy dużej? skorzystaj z naszego filtra produktów bądź zadzwoń na naszą infolinię sklepu apetete. Doświadczeni specjaliści pomogą Ci znaleźć idealne rozwiązanie dietetyczne dla Twojego pupila.