• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

Karma Brit dla psa

1 produkt(ów)

Czeskie karmy wysokiej jakości

Karma sucha dla psa Brit to najczęściej wybierany model żywienia zwierząt domowych, odpowiednio zbilansowana i dobrana dieta pozwala zadbać o doskonałe samopoczucie pupila przez długie lata. Czeski producent karm dla psów marka Brit wyróżnia się spośród innych karm niską ceną przy zachowaniu doskonałej jakości. Karmy Brit Premium By Nature to odpowiedź na potrzeby żywieniowe większości psów.

Jak dobrać suchą karmę Brit

Suche karmy zostały podzielone na suche karmy dla psów dorosłych, seniorów i szczeniaków. Ponadto psy różnią się między sobą również wielkością o czym nie zapomnieli producenci suchych karm dla psów marki Brit. W ofercie sklepu apetete – karm Brit znajdują się suche z podziałem nie tylko na wiek, ale i wielkość psa:

 • dla małych ras psów* do 10kg masy ciała przeznaczone są karmy suche o mniejszych chrupkach i wysokiej energetyczności: Brit Premium By Nature Small dla juniora, adulta – czyli dorosłego i seniora – psów po 10 roku życia
 • dla średnich psów Brit przygotował karmy suche, które uwzględniają ich aktywny tryb życia oraz zapotrzebowanie na substancje chroniące stawy – wszystkie karmy suche dla średnich psów znajdują się pod nazwą Medium w sklepie apetete
 • dla dużych i olbrzymich ras psów wymagają specjalistycznej diety, lekkostrawnej oraz z wyjątkowo dużymi chrupkami – z myślą o nich powstała seria L Large i XL – Extra Large to suche karmy Brit dla psów: szczeniąt, dorosłych i seniorów od 25 kg wzwyż

Karmy dla psów z alergią skórną – Brit Care

Dodatkowo psy coraz częściej mają problemy związane z alergią, dlatego z myślą o najwrażliwszych zwierzętach powstała linia Brit Care. To suche karmy Brit Care bez dodatków, które mogłyby uczulić psa – brak w karmie zbóż, takich jak pszenica, kukurydza, oraz mięsa kurczaka, które obecnie jest uważane za najbardziej alergizujące źródło białka zwierzęcego. Zamiast mięsa kurczaka w suchych karmach Brit znajdą się ryby, takie jak łosoś i tuńczyk, które zawierają najwięcej kwasów tłuszczowych Omega oraz najmniej szkodliwej rtęci z dostępnych, jadalnych ryb. Mięsne dodatki hipoalergiczne to dziczyzna, jagnięcina, królik i indyk. Karmy Brit Care są nie tylko zdrowe, bo opracowane przez najlepszych dietetyków i rekomendowane przez lekarzy weterynarii, ale to produkty bardzo smaczne. Teraz powstała również linia Brit Care specjalnie przeznaczona dla ras miniaturowych i małych tzw. Toy. Twój pies chętnie zamieni swój posiłek na suche karmy dla psów Brit Care Mini.

 • Brit Care mokre karmy dla psów dla bardziej wymagających klientów powstała linia Brit Boutiques to karmy mokre bez dodatków zbóż, z bogactwem mięsa. Karmy mokre dla psa Brit Boutiques Gourmandes to szeroki wybór smaków: karmy mokre podane są w 400g puszkach, z wołowiną, kurczakiem, jagnięciną, królikiem, kaczką, łososiem oraz w 150g tackach: z jagnięciną i z dziczyzną. Każdy pies znajdzie coś dla siebie.
 • Brit kiełbaski w ofercie sklepu apetete znajdują się również mokre karmy Brit podane w formie mielonki. To wartościowy dodatek do posiłków psa. Doskonałe uzupełnienie suchej karmy Brit Premium By Nature. Psi klient ma do wyboru smaki: od kurczaka po rybę, w różnych zestawieniach. Kiełbaski Brit to doskonały pomysł na nagrodę dla psa, albo pokarm w czasie wycieczek czy podróży. Zaletą mokrych karm w formie batonów Brit Sausage jest wysoka zawartość mięsa – ponad 95% produktów zwierzęcych.

Oferta sklepu apetete w karmy Brit

W naszym sklepie znajdziesz karmy Brit pochodzące od autoryzowanego dystrybutora, dzięki temu wszystkie karmy, czy suche są zawsze świeże.