• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Karma Naturea dla psa

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Karmy suche dla psa producenta Naturea

Naturea Petfoods to portugalska firma założona w 2010 roku, która oferuje wysokiej jakości karmy dostosowane do potrzeb psów jako mięsożerców. Naturalnie odpowiednia karma dla zwierząt jest filozofią i idea marki, która jest widoczna w ich recepturach karm. Naturalne karmy dla psów zostały opracowane przez lekarzy weterynarii i dietetyków, w celu maksymalnego zaspokojenia ich potrzeb żywieniowych na każdym etapie życia. Karma Naturea to przede wszystkim świeże składniki i to najwyższej jakości, pozyskane z wyselekcjonowanych hodowli i upraw.

Jak żywić prawidłowo psa

Sucha karma dla psa dobrej jakości może stanowić podstawę wyżywienia psów, pod warunkiem, że zawiera prawdziwe mięso. Psy nie są roślinożercami, to zwierzęta których układ pokarmowych został stworzony do trawienia mięsa. Zbyt duża ilość zbóż dodawana do standardowych karm dla psów, sprawia że nasi ulubieńcy mają problemy z alergią skórną czy otyłością. Dlaczego w karmach są zboża? Odpowiedź jest prosta, to tani wypełniacz który podnosi również sztucznie wartości białkowe i energetyczne posiłku. Z tym że psy nie mają amylazy ślinowej, która pomogłaby rozkładać skrobię. Do trawienia zbóż dochodzi dopiero w żołądku. Zboża są zbędnym wypełnieniem karmy dla mięsożerców.

Co wyróżnia Naturea na tle innych karm bezzbożowych

Karmy suche i mokre dla psów Naturea pochodzą tylko z ekologicznych hodowli. Ponadto formuła produktów opiera się na odpowiednich biologicznie potrzebach mięsożerców do jakich zaliczamy canis familiaris czyli domowego psa. Co gwarantuje najwyższą jakość karm Naturea?

Chociażby taka wiadomość, że do produkcji portugalskich pokarmów Naturea stosowane są tylko produkty z atestem human grade. To znaczy dopuszczone do spożycia przez ludzi. Ponadto głównymi składnikami diety Naturea stanowi mięso i ryby uzupełnione w słodkie ziemniaki ( źródło wartościowego białka) owoce ( źródło witamin) oraz wodorosty i zioła z najniższą zawartością węglowodanów. Karmiąc swojego pupila produktami Naturea, oferujesz mu zrównoważone i zdrowe życie.

Ekologiczna karma dla psów

Portugalska firma Naturea Petfoods swój skład oparła na zdrowych i tylko najwyższej jakości produktach. Wszystkie zostały sprawdzonych pod kątem przyswajalności przez psy i koty. Ponad 60% składu karmy zajmuje receptura z mięsa, w mokrej karmie dla psa ten udział jest większy bo wynosi aż 90 % .
Misją suchej karmy dla psa Naturea jest zwiększenie świadomości na temat potrzeb żywieniowych psów oraz promocją przyrody i ekosystemu. Dla przykładu karmy Naturea Grain Free produkowane są na wiejskich obszarach Anglii, zaś woda z tej rzeki używana jest w pierwszym etapie produkcji. Następnie jest odzyskiwana i oczyszczana do takiego stopnia, aby móc z powrotem wrócić do koryta rzeki, ponadto firma dba o delfiny. I lista zasług dla środowiska jest dużo większa, zaczynając od ekologicznych upraw a kończąc na ekologicznych, pochodzących z recyclingu workach.

Sucha karma Naturea dla psa znając potrzeby żywieniowe psów Naturea została podzielona na dwie główne linie: Super Premium z przeznaczeniem dla wszystkich ras oraz szczeniąt, do wyboru karmy z ryżem brązowym oraz łososiem, jagnięciną i kurczakiem. Dla bardziej wymagających klientów, albo wrażliwych psów proponowane są karmy z linii Naturea Grain Free – dostępne smaki: kaczka dzika, łosoś atlantycki, kurczak, i wersja dla starszych psów i otyłych.
Suche karmy Naturea Grain Free zawierają ponad 60% świeżych składników pochodzenia zwierzęcego, z dodatkiem owoców, warzyw, aromatycznych ziół i wodorostów. Dieta Naturea Grain free pomaga utrzymać wysoki poziom odporności, chroni stawy oraz zapewnia piękną sierść i zdrowe trawienie.

Rodzaje mokrej karmy Naturea karmy mokre mogą stanowić osobny posiłek, a także być uzupełnieniem diety psa. Ich receptura nie odbiega od ekologicznej filozofii Naturea. Zapewniają zdrowie, dzięki wysokiej zawartości świeżego mięsa i minerałów. Do wyboru smaki: tuńczyk z łososiem oraz indyk.

Oferta sklepu apetete

W ofercie sklepu zoologicznego apetete.pl dostępny pełen wachlarz produktów portugalskiej linii Naturea. Wszystkie karmy Naturea, które znajdują się na naszej stronie pochodzą od jej wyłącznego dystrybutora z terenów Polski.