• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Karma Dogz Finefood dla psa

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Pyszna dieta zbliżona do naturalnych potrzeb psów

Dogz Finefood to mokre karmy dla psów stworzone tak by Twojemu pupilowi niczego nie zabrakło. Od lat firma FineFood nie spada z rankingów najlepszych, mokrych karm dla psów i kotów. Swój sukces zapewnia doskonałej, niemieckiej jakości oraz filozofii żywienia domowych pupili na którą w głównie składa się naturalność produktów.

Odpowiednia karma dla Twojego psa

Odpowiednia dieta psa to przede wszystkim dobrej jakości mięso. Karma mokra dla psów Dogz Finefood od Pets Nature została przygotowana przy współpracy: weterynarzy i ekspertów żywieniowych dla psów. Przepisy mokrych karm zawierają wyłącznie wysokiej jakości surowce, dodatkowo zostały dopasowane dokładnie do potrzeb psów. Dzięki temu Dogz Finefood zapewnia wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy i minerały, których potrzebuje Twój czworonóg do życia. Producenci karmy mokrej dla psa wierzą, że dzięki zdrowej diecie można zapewnić psu długie i zdrowe życie. Dlatego w karmach Dogz Finefood znajdą się najlepsze surowce, które nadają się również dla psów wrażliwych. To co wyróżnia karmę Dogz Finefood to doskonała jakość na którą składa się między innymi wysoki współczynnik, najlepszej jakości mięsa dla psów. W karmie mokrej dla psa Dogz Finefood znajdziesz poza pysznym mięsem również podroby i odżywcze składniki, takie jak zioła i oleje. Całość opracowano tak, aby Twój pies był zdrowy i miał siłę przez długie lata.

Dogz Finefood – karma dla psów wyprodukowana w Niemczech

Głównymi składnikami wszystkich produktów Dogz Finefood są: mięso, ryby i podroby. Psy jako mięsożerne potrzebują przede wszystkim białek zwierzęcych. Mięso, które przetwarzane jest do karm Dogz Finefood pochodzi z lokalnych gospodarstw, ale tylko ekologicznych! Wykorzystywane ryby pochodzą z bezpłatnego i zrównoważonego rybołówstwa. Co sprawia, że nie zawierają szkodliwych substancji czy hormonów. Mięsne składniki karmy mokrej są poddawane licznym testom i kontrolom weterynaryjnym. W ten sposób osiągany jest najwyższy poziom jakości i bezpieczeństwa. To co wyróżnia Dogz Finefood to brak wypełniaczy, sztucznych barwników i wabików, a także gorszych białek lub dodatku cukru, bez mączki kostnej,
białka sojowego, barwników,dodatku cukru,atraktantów,sztucznych aromatów,
i oczywiście bez konserwantów.

W ofercie sklepu apetete dostępny pełny wachlarz wyjątkowych karm dla psów -. Dogz Finefood.