• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Karma dla wielkiego psa - rasy olbrzymie > 45kg

1-30 of 67

Karmy suche i mokre dla psa olbrzymiego

Do ras olbrzymich zaliczamy psy, które ukończyły 18 miesiąc życia i przekraczają wagę 45 kg. Psy ras olbrzymich to między innymi: mastify, to właśnie geny tych molosów przetrwały praktycznie u wszystkich dużych ras. Psy te wyróżniają się łagodnym i opanowanym charakterem. W wielu regionach górskich zatrudniane są do pracy w charakterze obrońców domostw, jednak od niedawna odnalazły swoje miejsce obok człowieka na kanapie. Wadą tych psów jest delikatny żołądek i serce oraz fakt, że żyją naprawdę krótko, najwyżej do 10 roku życia.

Karmy suche dla psów rasy olbrzymiej

Olbrzymi pies wcześniej rozpoczyna okres starzenia, dlatego by zapewnić im jak najlepsze i długie życie należy dobrać karmę bogatą w probiotyki. Duży rozmiar olbrzymich psów wymaga odpowiedniej karmy. Duża masa ciała w połączeniu z wysoką aktywnością psa może doprowadzić do silnego obciążenia stawów. Specjalna dieta o podwyższonym poziomie przeciwutleniaczy, takich jak witamina A i C oraz naturalne źródło glukozaminy i chondroityny pomaga chronić stawy. Niewielka pojemność przewodu pokarmowego psów ras dużych sprawia, że zwierzęta te są wrażliwsze na jakość podawanej karmy suchej i mokrej. Pokarm dla psów ras olbrzymich musi być lekkostrawny aby zapobiec biegunce, a nawet niebezpiecznym dla życia skrętów żołądka – więcej o tej przypadłości na naszej stronie w sekcji weterynaria.

Oferta sklepu apetete

Lekkostrawne białka oraz bogactwo witamin wzmacniających zdrowie serca oraz dodatki poprawiające funkcjonowanie kości odnajdą Państwo w karmach dla olbrzymich psów najlepszych producentów w sklepie apetete – dla psa.

Acana oferuje odpowiednio wysokiej jakości karmy ekologiczne, Brit karmy dostosowane do rozmiarów psów oraz Royal Canin, Purina, Eukanuba. Dobranie odpowiedniej karmy dla olbrzymiego psa zapewni zdrowie na dłużej. Worki karmy o wadze od 10kg do 20kg dostępne w sklepie apetete.pl pozwolą na zachowanie ekonomicznej gospodarki w twoim domu.

Również w ofercie karm mokrych sklepu dla psa – apetete odnajdziemy duże opakowania karm mokrych. Puszki i batony 800g i 1250g pozwolą na łatwe serwowanie posiłków dla dużego psa. Producenci: Dolina Noteci, Animonda, Rinti, Rafi, Wolfsblut, Dogz FineFood, itp. Najlepsze mokre karmy, które nie tylko poprawią smak posiłków, ale zapewnią doskonałą kondycję na długie lata.

Karmy mokre w sklepie dla psa apetete.pl dostępne są w różnych wariantach smakowych, od kurczaka, przez rybę, a nawet karmę o smaku kangura. Wszystko z myślą o zadowolonych brzuszkach naszych psich klientów.

Karmy dobrane według potrzeb i bogata oferta połączona z profesjonalną obsługą w sklepie apetete zapewnią prawidłowe żywienie Twojemu psu. Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie jaka karma jest dobra dla psa rasy olbrzymiej – skorzystaj z naszego filtra produktów bądź zadzwoń na naszą infolinię sklepu apetete. Doświadczeni specjaliści pomogą Ci znaleźć idealne rozwiązanie dietetyczne dla Twojego pupila.