• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Karma Animonda dla psa

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Dlaczego warto podawać psom mokre karmy

Niektóre rasy psów ciężko jest przekonać do żywienia suchą karmą dla psa. Mokre karmy mają tę zaletę, że są dla zwierząt bardziej aromatyczne, pachnące i jednym słowem bardziej atrakcyjne. Jeśli pies nie chce jeść swojej suchej, zdrowej karmy, dobrym rozwiązaniem jest połączenie jego diety suchej z mokrą karmą dla psa. To zapewni nie tylko apetyczny posiłek, ale przede wszystkim zbilansowany.

Co wyróżnia mokre karmy dla psa Animonda

Karmy mokre dla psa Animonda wyróżniają się doskonałą jakością, na która składa się wysoko białkowa formuła oraz brak zbóż. Właściciele małych i dużych ras psów mogą dobrać dietę odpowiednią dla swojego pupila. Ponieważ Animonda ma szeroki wachlarz produktów: karmy mokre dla małych psów – podane w tackach, w saszetkach z orientalnymi smakami, w formie pasztetu czy galaretki z kawałkami mięsa. Wszystko, co mógłby zażyczyć sobie pies. Karma mokra dla małego psa to najczęściej wybierany model żywienia. Małe psy w przeciwieństwie do innych psów – są bardziej wybredne. Na ten stan wpływają dwa czynniki. Pierwszym jest przywilej bycia blisko obok człowieka, małe rasy psów często żywione są wspólnie z “tego samego talerza* domowym jedzeniem, co wpływa na ich większe wymagania kulinarne. Dlatego aby sprostać ich niecodziennym potrzebą karmy Animonda dostępne są w różnych wariantach smakowych: od kurczaka po wołowinę czy dziczyznę. Również w sklepie apetete znajdą się egzotyczne smaki takie jak : karma z kangurem czy strusiem oraz bawołem.

Rodzaje mokrych karm Animonda

Poza egzotycznymi smakami jakie proponuje seria Animonda Exotic, w ofercie tego niemieckiego producenta znajdą się również standardowe karmy mokre dla psów. Jeśli szukałeś karmy mokrej dla psa wytwarzanej ze świeżych, mięsnych produktów to Animonda Carny zapewni najlepszą dietę Twojego psa. Karmy mokre Animonda Carny nie zawierają żadnych sztucznych składników, psi klient do wyboru ma następujące kompozycje smakowe: wołowina, kurczak, indyk, dziczyzna, ryby, jeleń, kaczka.

Karma dla psów wyjątkowo wrażliwych żołądkach – Animonda Sensitive

Pod tym terminem kryje się zarówno potrzeba zrównoważonej diety jak i lekkostrawnej oraz hipoalergicznej. Specjaliści z firmy Animonda opracowali delikatny skład karm. Bezzbożowa formuła, odpowiednie przygotowanie mięsa oraz dobór lekkostrawnych składników zapewni choremu czy wrażliwemu żołądkowi psa – doskonale przyswajalną dietę.

Oferta mokrych karm Animonda jest bardzo bogata. Dzięki temu każdy opiekun psa w sklepie apetete znajdzie coś dla swojego podopiecznego. Animonda dla małych psów, średnich, dużych, z wrażliwym żołądkiem i specjalnych potrzebach. Dodatkowo karmy Animonda dostępne są w różnych opakowaniach: od tacek, przez saszetki po standardową puszkę. Sprawdź, co najlepiej odpowiada Tobie i Twojemu psu i zapewnij przyjacielowi odpowiednie wyżywienie.