• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Karma Acana dla psa

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Acana karma biologicznie odpowiednia dla psa

Psy potrzebują odpowiednio wartościowej diety, która zadba o ich zbilansowane odżywianie. Karmy suche Acana to odpowiedni wybór suchych karm dla psów. Naturalne składniki, doskonały smak oraz odpowiedni stosunek wapnia, fosforu i innych substancji mineralnych sprawia, że suche karmy Acana dla psa to najczęściej wybierany rodzaj pożywienia dla Twojego psa.

Karma sucha dla psa Acana – filozofia żywienia

Przodek psa na wolności żywi się głównie tym, co zdoła sam upolować oraz roślinnością leśną. Ponieważ pies jest spokrewniony z wilkiem to jego model żywienia zaczęto bacznie obserwować. Tak na podstawie licznych badań nad stadem dzikich wilków opracowano dietę psa. Tak powstała karma Acana biologicznie odpowiednie żywienie. Acana jest stworzona z regionalnych składników, formuła zawiera ponad 50% świeżego mięsa. Wszystkie składniki pochodzą z najlepszych, sprawdzonych i zaufanych hodowli z Kanady. Dodatkowo w karmie Acana znajdą się świeże owoce, warzywa i zioła, które zbierane są również od lokalnych farmerów. Wszystkie te węglowodany są naturalne, dojrzewające na kanadyjskim słońcu. Taki naturalny skład karmy Acana sprawia, że jest to najchętniej wybierane pożywienie dla psów.

Czym charakteryzuje się dobra karma dla psa Acana

Dobra karma dla psa powinna mieć największy udział mięsa, lub produktów pochodzenia zwierzęcego. W karmie Acana znajdą się m.in. wołowina Black Angus, wieprzowina z farm preriowych, bizon, jagnięcina, kurczaki, kaczki, indyki i wiele innych smakowitych rodzajów mięsa. Dodatkowo wszystkie formuły Acana zawierają proporcje Whole Prey- całe mięso. To oznacza, że pokarm jest w pełni zbilansowany – bo oprócz mięsa mięśniowego, w składzie znajdują się: organy, chrząstki i szpik. Wszystko, co potrzebne by pies miał w pełni zbilansowaną dietę, która zadba o jego kości, zęby i piękną sierść a przede wszystkim zdrowie! Wyjątkowa receptura karmy Acana przeznaczona jest dla wszystkich psów, niezależnie od rasy i wieku. W ofercie firmy Acana odnajdziemy również suche karmy z podziałem na wiek i wielkość psa: karma dla juniora, karma dla seniora, karma dla małych psów, karma dla dużych psów. Suche karmy dla psów Acana wyróżniają się tym, że zostały stworzone ze świeżych składników, bez konserwantów sztucznych, natomiast dzięki chłodzeniu karm – Acana zachowuje swoją świeżość. i pełnię wartości odżywczych i smaku.

Oferta sklepu apetete karmy Acana

W ofercie sklepu apetete dostępny jest cały asortyment smaków biologicznie odpowiedniego jedzenia Acana – W naszym sklepie dla psa, apetete znajdziesz najlepsze, suche karmy monobiałkowa, karmę liofilizowaną i to wszystko podane w wielu wariantach smakowych.