• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Gryzaki dla kota

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Zabawki do żucia i gryzienia dla kotów

Ponieważ koty nie mogą myć zębów w taki sam sposób jak ludzie, ważne jest, żeby znaleźć sposób, aby utrzymać ich zęby i dziąsła w doskonałym stanie. Jednym z najlepszych sposobów zapewnienia dobrego zdrowia jamy ustnej u Twojego kociego przyjaciela jest dostarczenie mu zabawek do żucia przeznaczonych dla kotów.
W sklepie apetete znajdziesz gryzaki dla kotów od najlepszych producentów, w przystępnych cenach oraz w szerokiej ofercie, różne wzory i kolory pozwolą zadbać o higienę jamy ustnej Twojego mruczka, bez zbędnego nacisku, którego koty bardzo nie lubią.

Dlaczego koty muszą się bawić

Czy wiesz, ze koty naprawdę lubią i potrzebują się bawić? Aktywność fizyczna jak wiemy jest niezbędna do prawidłowej pracy serca oraz mózgu, a drapieżniki dodatkowo potrzebują zabawek które będą ćwiczyły ich wspaniałe zmysły: wzroku, słuchu, dotyku czy węchu. W celu zapewnienia kotu odpowiedniego rozwoju, należy zaopatrzyć go w odpowiednie różnorodne zabawki, zarówno do toczenia, polowania, żucia, gryzienia jak i drapania. Baw się z kotem codziennie przez minimum 20 minut a zapewnisz mu doskonałe zdrowie.
Jeśli nie masz pomysłu na zabawę odwiedź nasz dział zabawek dla kota znajdziesz tam różnego rodzaju zabawki dla kotów i ich opiekunów, które podsuną Ci kilka pomysłów.

Zabawki do żucia, gryzaki dla kota

Gryzaki dla kota to nie tylko zabawki do żucia, które posłużą ochronie zębów. To również świetny rodzaj gadżetów służący do rozwijania ich instynktów myśliwskich. Zabawa dla kotów jest bardzo ważną częścią ich dnia, ponieważ poprzez nią koty uczą się polować. Zabawa pomaga kociętom nauczyć się ważnych umiejętności przetrwania, takich jak tropienie, pogoń za zdobyczą. Nawet jeśli twój kot nigdy nie wyjdzie poza dom, ten podstawowy instynkt polowania nadal jest w nim silnie zakorzeniony. Dlatego ważne jest, aby dać naszym kocim członkom rodziny możliwość wyrażenia tego naturalnego zachowania poprzez zabawę.

Zabawki do żucia sposobem na pogryzione ręce

Czasem koty zaczynają gryźć nasze ręce ponieważ wydaje im się że to świetna forma zabawy. Wówczas to co należy zrobić to podsunąć kotu zabawkę/gryzak dla kota. Ponadto warto przerwać to zachowanie stanowczym nie, a nawet krzykiem. Również od małego ucz kota, że ręce nie są częścią zabawy. Należy w tym celu powstrzymywać się od tarmoszenia kota i zaczepiania dłońmi, jeśli już chcemy interakcji z kotem użyjmy do tego wędki dla kotów. W sklepie apetete znajdziesz szeroki wybór wędek dla kota. Wracając do zabawek do żucia, warto by kot miał kilka zabawek do żucia, które bezpiecznie zadbają o jego żeby. Zaspokoją potrzebę gryzienia i żucia, która naturalnie występuję u każdego mięsożercy, nie tylko psa.

W sklepie zoologicznym apetete dostępne różne rodzaje zabawek dla kota, drapaczki, tunele które zapewnią możliwość krycia się i zabawy w chowanego, tak lubianą przez wszystkie koty. W naszej ofercie rozmaite drapaki wysokie i bardzo przestrzenne.

Należy pamiętać, że kot lubi zabawę nie tylko na podłodze, ale również na wyższych poziomach, bo jest to zwierzę bardzo zwinne i skoczne. Przy wyborze zabawki dla kota nie zapominajmy, że to zwierzę, które nosi w sobie instynkty małego łowcy, dlatego zakup nakręcanej, sztucznej myszki będzie dobrym wyborem. Dla opiekunów, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania proponujemy duży wybór zabawek elektronicznych od firmy Coockoo oraz Trixie. Wśród oferty znajdą się zabawki edukacyjne takie jak: rynienki z otworami, których kotek może przepychać piłkę łapkami. Dla większej atrakcyjności niektóre piłki świecą i grają.